Հինգշաբթի,
Նոյեմբեր
30,
2017
  • Հայերեն
  • English
  • Русский

ՀՀ ՁՅՈՒԴՈՅԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ ՄԱՐԶԱԿԱՆ ՄԻՋՈՑԱՌՈՒՄՆԵՐԻ ՕՐԱՑՈՒՑԱՅԻՆ ՊԼԱՆ 2016 թ.

N ԱՆՎԱՆՈՒՄԸ Տարիքը ՏԵՂԸ ԱՄԻՍԸ ՔԱՆԱԿԸ ՕՐԵՐԸ Պատասխանատու կազմակերպություն
1 Միջազգային ՈՒՄՀ Մեծահասակներ Ավստրիա 07-16.01 3 10 օր ՀՁՖ
2 Հայաստանի առաջնություն                                                Պատանինր Երևան 22-24.01 70 2 ՀՁՖ
3 Ումհ Մեծահասակներ Երևան 25.01-03.02 5 10 օր ՀՁՖ
4 Ումհ Պատանինր Ծաղկաձոր  28.01-08.02 14 12 ՀՁՖ
5 «Մեծ Սաղավարտ» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Ֆրանսիա Փարիզ 06-07.02 2 2 օր ՀՁՖ
6 ՀՀ երիտասարդների առաջնություն Երիտասարդներ Երևան 12-14.02 70 2 օր ՀՁՖ
7 Հանրապետական մրցաշար Հայաստանում Ձյուդոյի հիմնադրման 43- ամյակին նվիրված 2002-2004           2005-2007 Երևան 14.02. 200 1 ԶԵՅԹՈՒՆ ՄԱ
8 Ումհ Երիտասարդներ Աբովյան 16.02-01.03 10+1 14 օր ՀՁՖ
9 Ումհ Պատանինր Աբովյան 22.02-03.03 14 10 ՀՁՖ
10 «Գրան Պրի» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Գերմանիա 19-21.02 2 3 օր ՀՁՖ
11 Ումհ Մեծահասակներ Վրաստան 25.01-03.02 4+1 10 օր ՀՁՖ
12 European Open միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Չեխիա 27-28.02 1+1 3 օր ՀՁՖ
14 Ումհ Մեծահասակներ Թբիլիսի 13-24.03 4+1 11 օր ՀՁՖ
15 Եվրոպայի գավաթ Պատանինր Իսպանիա Ֆուենգիրոլա 14-15.03 7 3 ՀՁՖ
16 Միջազգային ՈՒՄՀ Պատանինր Վրաստան Գորի 20.03-31.03 7 10 ՀՁՖ
17 «Գրան Պրի» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Թբիլիսի 25-27.03 4+1 2 օր ՀՁՖ
18 Եվրոպայի Գավաթ Երիտասարդներ Հունաստան Աթենք 02-03.04 5+1 4 օր ՀՁՖ
  «Գրան Պրի» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Թուրքիա 01-03.04 2+1 3 օր ՀՁՖ
19 Է.Զոհրաբյանի և Լ.Սարգսյանի հուշամրցաշար 2000-2002 Երևան 2-3.04 150 2 Կազմ կոմիտե
20 Ումհ Պատանինր Երևան 04-18.04 14 14 ՀՁՖ
21 Ումհ Մեծահասակներ Նշանակովի 05-19.04 4+1 10 օր ՀՁՖ
22 Ումհ Երիտասարդներ Երևան 11-25.04 10+1 14 օր ՀՁՖ
23 Արմավիրի քաղաքապետի գավաթ 2000-2001          2002-2003 Արմավիր 16.04. 200 1 Արմավիրի քաղաքապետռարան
24 Եվրոպայի առաջնություն Մեծահասակներ Ռուսաստան Կազան 21-24.04 3+1 4 ՀՁՖ
25 Միջազգային ՈՒՄՀ Մեծահասակներ Բուդապեշտ 27.04-06.05 2+1 11 օր ՀՁՖ
26 Լ.Ազգալդյանի անվան հուշամրցաշար  Մեծահասակներ Երևան 29.04.     Կազմ կոմիտե
27 Հանրապետական մրցաշար նվիրված Շուշիի ազատագրման 24 ամյակին 2003-2004    2005-2007 Երևան 30.04. 200 1 ԶԵՅԹՈՒՆ ՄԱ
28 Եվրոպայի գավաթ  Պատանինր Գերմանիա   /Բեռլին/ 02-04.05. 6 3 ՀՁՖ
29 Օլիմպիական Հույսեր Միջազգային մրցաշար 1999-2001    2002-2004 Երևան 06-07.05 200 2 ՀՄՄ
30 Եվրոպայի գավաթ  Երիտասարդներ Լիտվա Կաունաս 09-11.05 3+1 4 օր ՀՁՖ
31 Կրտսեր պատանիների ՀՀ առջնություն 2001-2002 Երևան 12-13.05 70 2 ՀՁՖ
32 Լ.Շահնազարյանի անվան Հանրապետական Մրցաշար  2003-2005 Երևան 14.05. 200 1 Հայք ՄԱ
33 Ումհ Պատանինր Երևան 09-23.05 9 14 ՀՁՖ
34 «Գրան Պրի» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ Ղազախստան  13-15.05 1+1 3 օր ՀՁՖ
35 Եվրոպայի գավաթ Մեծահասակներ Օրենբուրգ 14-15.05 7+2 3 օր ՀՁՖ
36 Միջազգային ՈՒՄՀ Մեծահասակներ Թուրքիա /Անթալիա/ 16-24.05 2 10 օր ՀՁՖ
37 Մասթերս Մեծահասակներ Մեքսիկա 28-29.05 1+1 4 օր ՀՁՖ
38 Ռոբերտ Հակոբջանյանի անվան Հուշամրցաշար 2003-2005 Զովունի 28.05 1 100 Զովունի Գյուղապետարան
39 Եվրոպայի գավաթ    Միջ. ՈՒՄՀ Պատանինր Պորտուգալիա 28.05-01.06 5 3 ՀՁՖ
40 Հանրապետական Մրցաշար Նվիրված Հովհաննես Սարգսյանի Հիշատակին 1999-2000    2001-2003 Գյումրի 03-04.06. 150 2 Սամուրայ ՄԱ
41 Միջազգային ՈՒՄՀ Մեծահասակներ Բելորուսիա Մինսկ 06-10.06 1+1 12 օր ՀՁՖ
42 Միջազգային ՈՒՄՀ Երիտասարդներ Վրաստան Ք.Գորի  08-18.06         6+1     10օր ՀՁՖ
43 Ումհ Պատանինր Երևան 12-26.06 16 14 ՀՁՖ
44 Ումհ Մեծահասակներ Երևան 14-28.06 4+1 14 օր ՀՁՖ
45 Թ.Քոչարյանի հուշամրցաշար 2002-2004     2005-2007 Երևան 18.06 200 1 Դինամո ՄՀԿ
46 Եվրոպայի Առաջնություն Պատանինր Ֆինլանդիա Վանտաա 01-03.07 6 4  
47 Միջազգային ՈՒՄՀ Մեծահասակներ Նշանակովի 05-15.07 2+1 10 օր  
48 Եվրոպայի գավաթ  Երիտասարդներ Լեհաստան   16-17.07 5+2 3 օր  
49 «Մեծ Սաղավարտ» միջազգային վարկանիշային մրցաշար Մեծահասակներ ՌԴ  /Տյումեն/ 16-17.07 1+1 3 օր  
50 Ումհ Մեծահասակներ Երևան 21.07-03.08 4+2 14 օր  
51 31-րդ Օլիմպիական Խաղեր Մեծահասակներ Բրազիլի    /Ռիո ԴԵ Ժանեյրո 06-12.08 3+2 6 օր  
52 Ումհ Երիտասարդներ Նշանակովի 02-14.09 8+1 14 օր  
53 Հանրապետական մրցաշար նվիրված Պ.Նազարյանի հիշատակին 1999-2000          2001-2003 Գյումրի 23-24.09 150 2 Սամուրայ ՄԱ
54 Եվրոպայի Առաջնություն Երիտասարդներ Իսպանիա Մալագա 16-18.09 5+1 5 օր  
55 Զեյթունի Գավաթ Միջազգային մրցաշար 1999-2002          2003-2005 Երևան 14-16.10 300 3 ԶԵՅԹՈՒՆ ՄԱ
56 Միջազգային Մրցաշար Պատանինր ՌԴ Տյումեն 05-06.11 12 4  
57 Միջազգային Մրցաշար Երիտասարդներ ՌԴ Իժեվսկ 05-06.11 6 4 օր  
58 Հանրապետական Մրցաշար 2003-2005          2006-2007 Երևան 5.11 200 1 Կազմ կոմիտե
59 Եվրոպայի Առաջնություն Մ-23 տարեկան Իզրայել Թել Ավիվ 11-12.11 3 3  
60 Հանրապետական մրցաշար <Ձմեռ Պապի գալտ բարի> 2001-2003           2004 2006 Երևան 17.12 200 1 ԶԵՅԹՈՒՆ ՄԱ
61 ՀՀ առաջնություն Մեծահասակներ Երևան 18.12 50 2 օր ՀՁՖ
62 Ումհ Մեծահասակներ Նշանակովի 07-24.12 12+2 18 օր ՀՁՖ

 



Պաշտոնական հովանավոր

Մեր գործընկերները

Հովանավորներ

Վիդեո